mosoj

Jaký je rozdíl mezi walkingovou a trackingovou obuví?

Nejlepší odpověď
stana73

Walkingová je měkčí obuv na chůzi,jako klasické botasky,ale dělají se taky profesionální­.Tracky jsou do terénu,taky podle toho do jak těžkého,mají výrazný vzorek na podrážce,můžou mít zpevněný kotník a samozřemost by měla být impregnace a prodyšnost.U obou bot záleží na značce,náročnosti a kvalitě a do toho se promítá i cena.

Další odpovědi
L.Knize

Walkingová obuv je obuv vycházková,
botasky patří do kategorie obuvi sportovní,
a trackingová obuv je obuv do terénu a rozlišuje se podle toho do několika kategorií.