Tizh19

Jaký je rozdíl mezi těmito rostlinami?

Děhel lesní, bršlice kozí noha, bolševník obecný, bedrník obecný? Podle čeho je poznám, když některou z nich uvidím?
Doplňuji:
Není to DÚ, jedná se o to, abych uměla poznávat tady tyhle rostliny, pokud mi někdo některou ukáže a nebudu mít možnost je srovnat vedle sebe.

Nejlepší odpověď
Emefej

Všechno jsou to miříkovité rostliny a jsou si navzájem dost podobné. Doporučuji prostudovat nějaký klíč nebo atlas.

Další odpovědi
www

Klíč je celkem jednoduchý, ale poněvadž se opět jedná o DÚ, stačí otevřít učebnici, nebo Google s obrázky, klíč k určování rostlin atd.
Prozradím proto jen část: podle velikosti, stanoviště ap., více zdroj.

Zdroj: www.kvetenacr.cz/

Lamalam

Vzít si literaturu, vyrazit do přírody, najít ty kytky a pak se je podle popisu pokusit určit.