Bullner

Jaký je rozdíl mezi Sim kartou a pamětovou kartou ?

Odpovědi
Tenistka11

SIMKA
je to karta, která slouží k volání a psaní Smsek. bez ni nemůžeš volat ani psát. můžeš na ní mít uložené kontakty.
PAMĚŤOVKA
je to karta, kam si ukladas aplikace (různé hry třeba atd.), také hudbu, filmy atd. většinou vše co si stáhneš.

•••CHÁPEŠ?•••

Zdroj: HLAVA!

anonym

SIM slouží k identifikaci volajícího v síti operátora (bez ní si nezavoláš – leda na 150, 155, 158 a 112), její ´paměťový´ funkce (uložení X kontaktů) je nepodstatná.
Paměťový karta pak slouží k ukládání dat, ke zvětšení paměťové kapacity mobilu, k provozu mobilu není nutná.