.anezka.

Jaký je rozdíl mezi samsungem galaxy trend a trend plus?

Chci si kupovat zadní kryt na mobil a mám samsung galaxy trend. Jenže na různých e-shopech mají spíše kryty na verzi samsung galaxy trend plus, tak by mě zajímalo zda je ve velikosti, či tvaru těchto dvou mobilů nějaký rozdíl, a jestli kryt na trend plus bude pasovat i na trend, děkuji.

Odpovědi
boticky34

Ne nrni tvarem a velikosti sou uplneni stejni kamaradka ma taky ten samsung galaxi trend a kryt na trend plus ji tam normalne pasoval.:)