Shizuka

Jaký je rozdíl mezi plemenem psa MOPS a PUG ?

nejsou to náhodou stejní psi ?
(jinak se chci zeptat mamka říkal že tihle psi chrochtají
ale já myslím že chrochtají jenom buldoci a nebo i oni ? )

Nejlepší odpověď
M.

Co vím, tak pug je anglicky :)

Další odpovědi
anonym

Mamka má pravdu,taky děsně chrápou,vím o tom své,ale nevyměnila bych ho za nic na světě!!

Dudu855456

No,takže mezi mosem a pugem není žádný rozdíl,jelikož jak už zde psala M. pug je anglicky.Je pravda,že mospsové strašně chrochtají.Ale,mají spoustu dalších problémů!Např.Nesmí se přehrát(což nesmí nikdo,že,ale aby jsi věděla do čeho jdeš kdyby si ho chtěla).Ale více ti posílám tady na tomhle odkazu: http://www.klub­chovatelu.cz/mops-pug-bily-cerny-bezovy-stribrny-albino-a-dalsi-t196.html
Doplňuji:
Omlouvám se mopsem ne mosem.

lally

Pokud chceš hodného, neagresivního psa střední velikosti, mám dobrou zkušenost s plemenem Kavalír king charles spaniel. Je to ten nejhodnější pes na světě, mazlivý a velmi přítulný. Váha dospělého psa 6–8 kg. Také hodný malý pes je bišonek. Obě plemena ale mají vyšší nároky na péči o srst. Podrobnější informace najdeš na stránkách chovných stanic.