ratava

Jaký je rozdíl mezi eko-farmou a bio-farmou?

Nejlepší odpověď
anonym

S těmi názvy souhlasím s kolegy,ne už tak s názory na hnojení.U eko-bio farem se může hnojit jen přípustnými hnojivy a pokud někdo práškuje nepovoleným- ať už ve dne nebo v noci,má smůlu -na produkty jsou tak časté kontroly,že by jistě v některém odebraném vzorku chemii objevíla.A má to docela přísné postihy a odebrání certifikátu.

Další odpovědi
Drap

Eko farma produkuje bio produkty. Bio farma je spíše jen označení pro eko farmu, aby to lépe znělo a lépe se prodávalo,

gepik

Trošku poopravím Hanse. To rčení je – Ekofarmář PRÁŠKUJE v noci. – Hnojit musí oba, jen ekofarmář nesmí(by-neměl) používat chemii.

terry

Jestli žádný, tak asi velmi malý. Krom názvu žádný rozdíl nevnímám.

anonym

Obávám se, že žádný.
Zato ale vím ,jaký je rozdíl mezi bio-farmou a normální farmou.
Na normální farmě se hnojí ve dne, na bio farmě v noci.