Michal Kole

Jaký je rozdíl mezi celou předběžného zadržení, vazební celou, věznicemi s dohledem,do­zorem,s ostra­hou zvýšenou ostrahou

Nejlepší odpověď
Araxis

Tak především v komfortu.Na cele předběžného zadržení,smite přijímat naštěvy,telefonovat atd.Vazební celou-utrum.Věznice se zvýšenou ostrahou tak tam posílají masové vrahy a ty těžke případy.Třeba jen na rok a půl a taky jde o komfort,jako jsou vycházky,denní režim,volnočas a vlastníte jednu celu…

Další odpovědi
Bičiště

Cela předběžného zadržení – nejde o tu celu, jak vypadá, o komfort, práva, atd., ale o úkon dle trestního řádu. V cele předběžného zadržení můžeš být pouze 48 hodin. Do té doby musí být rozhodnuto. Bud pustit nebo podat návrh na vzetí do vazby. Do 48 hod. tě pustí proto, že se ti nic neprokáže, nebo třeba i prokáže, ale není to na vazbu a jsi stíhán na svobodě. To další, už je stupeň přísnosti režimu a je to zřejmé už ze smotného názvu příslušného režimu. Nejmírnější – s dozorem – pustí tě třeba na víkend domů.

Drap

Vše je patrné už z názvu.

Mc Merkurion

ty o plavání byly lepší

anonym

Uvádění v omyl a vkládání nesmyslů

Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány- tak zní kodex!!