Jaký je rozdíl mezi bufetem,hospodou a restaurací?

Nejlepší odpověď
iceT

No ja teda nevim,v kazdem tom zarizeni se da najist-

  • v bufete tak na stojaka
  • v hospode dostanete o neco mene horsi jidlo nez v bufete
  • v restauraci si muzete vybrat delikatesku

Pochopitelne rozdil bude asi v prostredi a v cene jidla a v nabidce.
U nas je jedno zarizeni,spojene s uzenarstvim a nabizeji take chlebicky,salaty a jinou studenou kuchyni,ovsem z tepleho jidla maji uz X let porad stejnou nabidku.

Další odpovědi
mojitek

Ja bych to takto nerozlisoval-nekdy navstivim bufet kde je jidlo mnohem kvalitnejsi nez v kdejake restauraci. Rozlisoval bych to takhle:

bufet : jidelna,jidlo vetsinou na stojaka.Najist se a mazat pryc.

hospoda : slangovy nazev pro restauraci

fofbal

Především v čistotě, potom v sortimentu a pak v ceně.