Fienir

Jaký je podle Vás největší „exot“ českého internetu?

Často chodím po internetových diskuzích a setkávám se s různými lidmi. Ovšem menšina lidí, se kterými se setkám na internetu jsou něčím zvláštní a zná je dost lidí. Kdo je podle Vás největší internetový exot?
Doplňuji:
Michal Kole: Ano to je pravda a právě proto, že každý má jiná měřítka, je tu tato anketa, kde můžeš vidět, v jakém poměru ta měřítka jsou rozdílná.

barbakan: díky :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

jiný/á

Doplňuji:
To nejde takto říct. každý člověk má jiná „meřítka“. Co je pro jednoho člověka přespříliš, tak druhého je to „běžná věc“.

Záleží na toleranci jedince.

Jsou lidi co nesnesou ani cizí názor, natož, když ten cizí názor je lepší než mají sami.

Další odpovědi
anonym

jiný/á

Doplňuji:
Fienir

anonym

jiný/á

Doplňuji:
Jsem také potvůrka podivná, ale zatím si mě nikdo nevšimnul. 🙂

quentos

Michal Kolesa

… myslím, že je to naprosto jasný ;{)> třeba taková Natalia Sadness by si titul největší exotky vůbec nezasloužila, páč je to na rozdíl od Michala blbá pipka…

anonym

Jan Neubert(nojby)

huxa

jiný/á

nojbyho znám na gameparku, nic proti němu nemám, prostě normální další nadržený náctiletý
michal kolesa-beru ho jako nepochopeného génia, který by si zasloužil zaměstnat i microsoftu či jiné podobné firmy.
Henryk Lahola-snílek
Radek Hulán-neni potřeba komentovat, také dle mého normální člověk
Dominika Myslivcová-snad s přibývajícím věkem jí bude splaskávat ego a přibývat rozum…
exot na internetu? pod pojmem exot, s definicí zvláštní člověk bych označil Michala Kolesu, protože by mohl s jeho věděním a inteligencí dokázat cokoliv a místo toho si zde píše a radí daleko „podřadnějším“ li­dem…

Frajirek2000

Jan Neubert(nojby)

Doplňuji:
nojby.bloger smrt smrt smrt!

Poklička

jiný/á

Petr Vaníček

Michal Kolesa

kruttor

Radek Hulán

Acer

jiný/á

Doplňuji:
Nejhorší je pedofyl :D

baghira

Henryk Lahola

anonym

Z pohledu Odpovědí – Kolesa.
Protože ostatní se dokázali poučit z Banů jinde, takže už neexhibují ani tady.

anonym

pro me " mistni " bolak .. myslim to ale v pozitivnim smyslu ..

  • iv-