Usoman

Jaký je hudební styl, popřípadě žánr, téhle instrumentálo­vé písně?

Čas 0:17–0:20 pouze a jenom – https://soundclou­d.com/fiolasof­t/90vterin-nerdfix-season1

Chtěl bych si podle správně učeného žánru najít víc takových skladeb. :)

Odpovědi
Kepler

Nejde o nějaký vyhraněný žánr. Charakterizoval bych to jako synth rock s prvky diskotékové taneční hudby. Využitelný jako zvukový doprovod vlastního videa nebo jako zvuková kulisa. Bez závažnějšího hudebního obsahu a bez myšlenky.

Lukáš Pašek

metal