Miroslavst

Jaký jazyk se vám líbí kromě toho rodného-českého, slovenského?

Otázka v nadpisu už zazněla.
Líbí se vám italština?
Mě ano. A taky se mi líbí arabština. Nevím, připadá mi taková tvrdá proti té italštině.

Nejlepší odpověď
led

Každý, ktorému rozumiem

Další odpovědi
anonym

mě se líbí francoužština,i­talové mi příjdou jakoby neustále nadávali

ten který je

Mne se hrozně líbí vyplazený jazyk coby symbol Rolling Stones.;-)

iceT

Italstina se mi moc nelibi,zato spanelstina ano a francouzstina. A jeste se mi libil jazyk,kterym se mluvilo ve filmu M.Gibsona Apocalypto.

anonym

Angličtina.

quentos

nejvíce angličtina, té se věnuju celý život, studoval jsem ji a nyní ji učím; pak miluju francouzštinu, které jsem se věnoval od šestnácti na dvouletém kurzu na gymnáziu a od té doby jako samouk… pronikl jsem do ní díky láscce k frankofonní zpěvačce Laře Fabian, která mi ve dvou svých písních vytvořila kladný vztah i k italštině.

anonym

Anglictina s americkym prizvukem,italstina a nemcina.

gnr54

Angličtina a slovenština.

rybíz

Angličtina, Esperanto, španělština.

kapka

Teda tady to jiskří… Aby mi z toho nezkratoval noťas. 🙂

anonym

no vidíš a to je hned druhá věc co mám na té řěči ráda,dá se sní mluvit i když mlčíš

Miroslavst

Jen neříkej, že francouzština :D Ale spíš francouzský jazyk
http://www.slup­.cz/data/images/po­libek.gif

quentos

tomu se říká francouzák, a ne francouzština ;{)>