x2828

Jaký byste mi doporučili mobil (co nejkvalitnější) do 6000 s displejem max.4,5?

Odpovědi
zelí

Já bych doporučil LG G3. Sice nesplňuje nic z toho co chceš, ale je to aktuálně nejvýhodnější koupě. Nejlevněji ho seženeš za 8,5, ale bude to úplně jiná liga než cokoli do 6000. Tak o 3 nebo 4 třídy výše.

Ex-pert

No tak těch telelonů je celá řada.

Asi bych to viděl na dva adepty. Lumia 735 nebo S4 Mini VE. Záleží jestli holduješ androidu nebo WP.

Osobně bych šel do té S4.

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/sam­sung-galaxy-s4-mini-ve-gt-i9195i-black