azalea

Jaky by měl být cíl bakalařské práce o makrofotografii?

Mám práci o makrofotografii, teoretickou část mám zprácovanou, vyfotila jsem to co jsem chtěla, netušim co mám ale zvolít za cíl. Nevim co jsem svoji práci dokázala.

Odpovědi
Katusa

Tyto problémy bys měla probrat především se svým vedoucím práce, my, kteří jsme práci nečetli, neviděli, těžko poradíme.

Drap

Pokud vásledek neznáš ty, tak my, kteří jsme nečetli nemůžeme pomoci. Myslím, že celá práce by měla posunout tento obor, alespoň teoreticky o kousíček dál.