ELIŠKA003

jaký antivirus použít pro 64 bitový operační program? Essety mi ukazují chybu že jsou určeny pro 64 bitový op. systém.

Doplňuji:
Omlouvám se, ukazuje se mi že jsou určeny pro 32 bitové operační systémy :)

Odpovědi
anonym

číhni https://www.go­ogle.cz/search?q=an­tivir+64bit&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Bedy

Já doporučím Microsoft Security Essentias. Jednoduchý, kvalitní, zdarma a česky.
Dobrou volbou je i AVIRA Free – spousta výrobců vyvíjí jen 32bitové verze, které normálně na 64bitu jdou, akorát neodkážou plně využít jeho možností.

Podle mého názoru je absolutně zbytečné utrácet za zabezpečení domácího počítače.

ven.cik

Tak jestli chceš Essety, tak stáhni 64 bitový…Jinak NOD taky dobrej…

Tw!st

zkus Avira je to freeware