panenka

Jaký antivirus mi doporučíte

Dobrý den na svém Notebooku v práci mám naistalovaný Profi antivirus je v angličtině měla jsem ho tam už nainstalovaný­.Můžete mi prosím doporučit nějaký v češtině se kterým máte dobré zkušenosti a popřípadě napsat kde ho stáhnu?děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To je dost problém, protože každý má jiný názor.

Pro domácnost (nesmíš počítač používat k výdělečné činnosti – což ty děláš)

můžš použít zdarma a v češtině AVG, AVAST, Microsoft Security Essential

Pro podnikání můžeš použít pouze ten Microsoft Security Essential

Stáhneš to z webu www.Stahuj.cz nebo ze stránek výrobců www.avast.cz www.avg.cz

Ten Security esseentiál se ti „vnutí“ sám, při aktualizaci Windows.

Pokud chceš si o tom popovídat napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz (můžeme probrat i „plavání“ 😁 😁 😁, pokud si pamatuji tak umíš )

Další odpovědi
beer

Mrkni sem:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­61&q=Jak%C3%BD+an­tivirus&sa=Vyh­ledat

Sůwa

Ještě před dvěma týdny bych s čistým svědomím doporučila Avast, jenže dnes už je to Microsoft Security Essentials. Stalo se mi totiž, že Avast, přestože byl aktualizovaný náhle přestal plnit svou funkci a ozdobil svou ikonu červeným kolečkem s bílým X. Protože se příčinu zatím nepodařilo zjistit, nemám už k němu důvěru. Jednou z možností je zastaralý typ modemu od Vodafone, ale jistě to nevím. Stejná porucha se ale objevila u více uživatelů ve stejné době.

jennysh

Nejednodušší řešení pro bězné uživatele,je asi opravdu Microsoft Security Essentials. Ve freewarových testech nedávno obstál,jako jeden z nejlepších.