Avatar uživatele
panenka

Jaký antivirus mi doporučíte

Dobrý den na svém Notebooku v práci mám naistalovaný Profi antivirus je v angličtině měla jsem ho tam už nainstalovaný­.Můžete mi prosím doporučit nějaký v češtině se kterým máte dobré zkušenosti a popřípadě napsat kde ho stáhnu?děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

To je dost problém, protože každý má jiný názor.

Pro domácnost (nesmíš počítač používat k výdělečné činnosti – což ty děláš)

můžš použít zdarma a v češtině AVG, AVAST, Microsoft Security Essential

Pro podnikání můžeš použít pouze ten Microsoft Security Essential

Stáhneš to z webu www.Stahuj.cz nebo ze stránek výrobců www.avast.cz www.avg.cz

Ten Security esseentiál se ti „vnutí“ sám, při aktualizaci Windows.

Pokud chceš si o tom popovídat napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz (můžeme probrat i „plavání“ 😁 😁 😁, pokud si pamatuji tak umíš )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Mrkni sem:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­61&q=Jak%C3%BD+an­tivirus&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Ještě před dvěma týdny bych s čistým svědomím doporučila Avast, jenže dnes už je to Microsoft Security Essentials. Stalo se mi totiž, že Avast, přestože byl aktualizovaný náhle přestal plnit svou funkci a ozdobil svou ikonu červeným kolečkem s bílým X. Protože se příčinu zatím nepodařilo zjistit, nemám už k němu důvěru. Jednou z možností je zastaralý typ modemu od Vodafone, ale jistě to nevím. Stejná porucha se ale objevila u více uživatelů ve stejné době.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Nejednodušší řešení pro bězné uživatele,je asi opravdu Microsoft Security Essentials. Ve freewarových testech nedávno obstál,jako jeden z nejlepších.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek