Brozma

jaký používáte antivirový program?

Každý z vás určitě používá antivirový program. Má to ty výhody že se vám do počítače nedostane žádný vir a žádný hacker se vám do počítače nedostane. Ale jaký antivirový program používáte?
Hlasujte v anketě a napište mi kolik virů váš antivirový program odhalil.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jiný antivirový program

Microsoft Security Essentials – je jednoduchý, zdarma, spolehlivý. Pro běžné uživatele ideální volba, pro pokročilé též (počítač nemám jen kvůli antiviru, abych tam pořád něco extra nastavoval).
Mám ho vyzkoušený už nějaký ten pátek a jsem s ním velmi spokojen. Mohu ho doporučit i ostatním.

P.S.: Android je taky Linux a tam je virů jak much. Pozor na slovíčkaření. Jinak viry pro desktopové linuxové distribuce taky nějaké viry jsou, byť v řadě případů jsou zastaralé – kdo aktualizuje, tak může být relativně v klidu…
Doplňuji:
P.S.S.: Vždycky mě dostává, jak někteří lidé na fórech vychvalují antivir či jiný antimalware se slovy, že nikdy nic nepustil – to je poměrně odvážné tvrzení, řada malwaru totiž pracuje tiše, že o tom uživatel ani neví.

Někdy slova těchto lidí jsou hodna zamyšlení, jestli tomu tak opravdu je.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jiný antivirový program

Žádný, jakožto linuxačka ho nepotřebuju ;)

badisko

Jiný antivirový program

Comodo Internet security… a tohle je co?…
Má to ty výhody že se vám do počítače nedostane žádný vir a žádný hacker se vám do počítače nedostane :d premyslej nez neco napises.. toto je hovadina jako bejk …:D …janak mam jeste velkou duveru v Microsoft Security Essentials jenze pro me je moc jednoduchy a malo nastavitelny .. s comodem jsem spokojen pouzivam starsi verzi 5.3 kvalitni firewall … defense + ..dale se daji vyuzivat jejich DNS servery …atd proste mi vyhovyje …

PS ; RyuzakiKate… bejvavalo ..:D

brillant

Jiný antivirový program

Doplňuji:
Microsoft Security Essentials

zzzzz

avast!

Je zadarmo, často zálohuji na externí HDD.

Front

Jiný antivirový program

Doplňuji:
Microsoft Security Essentials, je zadarmo a jsem s ním spokojen.

cochee

ESET NOD32 Antivirus

A k tomu firewallové řešení Emsisoft Online Armor, což mimochodem považuju za daleko důležitější věc než antivir. Kromě toho mám ještě aktivovány některé firewallové prvky v routeru.

suaeda

ESET NOD32 Antivirus

Doplňuji:
Používám kompletní balík Eset smart security. Před lety jsem používal MacCoffee, nyní nedoporučuji protože nelze dobře odstranit. Později jsem přešel na Nortona. Je výborný, ale dost zatěžoval systém a neustále instaloval velké aktualizace. V současnosti jsem slyšel, že je výborná Avira. Bohužel není lokalizovaná do češtiny.

Poklička

avast!

Marvin

ESET NOD32 Antivirus

Doplňuji:
Zrovna včera mi našel 5 trojských koňů. Dneska zkontrolováno znovu a bez problému.

Yap

AVG

Majkl95

Jiný antivirový program

Doplňuji:
microsoft security esentials ;)

anonym

Jiný antivirový program

jedine avira,je jednoduchy a nezatezuje

Retko

ESET NOD32 Antivirus

Doplňuji:
Respektive Eset Smart Securiry 6…

Jsemtady

avast!

Co mam Avast, tak jsem nikdy zadnej vir nemel. Spis obcas ho musim vypnout na moment abych mohl pustit poprve online hru nekdy je az prehnane poctivej.
Je zdarma jen jednou za rok to chce registraci.

BblackK

ESET NOD32 Antivirus

Photoguy

avast!

nikolqa.o

AVG

ivzez

Jiný antivirový program

Doplňuji:
Žádný.
Přibližně 3 až 4 x do roka proběhnu Avirou,
minimálně 9 let bez problémů.

Josef 2000

Jiný antivirový program

Questman

Jiný antivirový program

Bitdefender, nejlepší volba – narozdíl od ostatních antivirů téměř nemá vliv na běh systému :)

anonym

ESET NOD32 Antivirus

GamerzMoravy

Jiný antivirový program

Doplňuji:
Panda Cloud Antivirus :)

bububabu

Jiný antivirový program

Doplňuji:
Eset Smart Security 7

kobranek

ESET NOD32 Antivirus

Heřman

Jiný antivirový program

Chase

ESET NOD32 Antivirus

Doplňuji:
Používám ho několik let a jsem maximálně spokojený.
Nejlepší free antivirus je určitě Avast.. Microsoft Security essentials je o ničem.

Marty21

avast!