Jakto že Minecraft je jediná hra, na kterou se tu dennodenně někdo ptá?

Je to v ČR nejpopulárnější počítačová hra? Hrajete jí vy? Já jí jednou zkusil a vůbec mě to nechytlo..

Odpovědi
Lukasy

Ja myslim že to je celosvětove a prostě je to takova droga a je to in stejně jako facebook taky je to nesmysl a je tam pomalu cele lidstvo..

Rocker

Syn se spolužákama jí hrajou,staví světy,loví zvířata,sbírají nějaký diamanty…Taky to nechápu,ale asi je to lepší,než nějaký krvavý střílečky.Ty mají taky,ale moc je nehrajou.