jjsemtujak

jakto, že mi nezahraje úvodní znělka na PC když ho zapnu a načítá se operační systém windows?

Poraďte mi někdo,co mám udělat, aby zahrála nazačátku.

Nejlepší odpověď
anonym

Dole na hlavním panelu je ikona repráčku, na tu klikněte a zkontrolujte hlasitost, zda nemáte označeno ztlumit nebo úplně ztlumenou hlasitost.

Další odpovědi
kenyrts

určitě bych šel nejdříve start,potom do ovládacích panelů dále zvuky a zvuková zařízení a v otevřené kartě bych otevřel záložku zvuky a ve spodním okně jsou označeny zvuky při různých událostech,tak si je projeďte zda máte také reproduktor u spuštění systému Windows jestli tam není,tak tam klikněte a přidejte si ho,pokud je tak se dál podívejte zda máte puštěný dostatečně zvuk.