Rozamunda

jakto že mě HSDPA funguje ikdyž mám vyplou wifinu ?

Doplňuji:
palce jsem dávala ale nějak zapomínám :))

Odpovědi
Zbynas

Protože prostě ten signál i tak přijímá, proč, to nevím.

Ps. nepsal bych teď, ale pokud mé odpovědi předtím Ti pomohly vyřešit otázku, je zvykem zde dávat palec. Děkuji.
Doplňuji:
mosoj: tak jsem první, motivuje mě to tu odpovídat dál :D a k anténě, ještě ne, jak něco vyzistím, tak dám vědět :)

mosoj

Tak nevím , ale ještě tady nikdo nepřiznal že je zde kvůli palcům .
Když tak bych takovou odpověď rád viděl.

Více by mně zajímalo jestli ti jde již televize na společnou anténu a pokud ano co způsobovalo že nešla.

cochee

Protože WiFi a HSDPA jsou úplně odlišné technologie, na sobě nezávisející. Je to, jako kdyby ses zeptala, jak to, že mi na notebooku jede wifina, když síťový LAN kabel nemám do noťasu zastrčený.

arygnoc

Zbynas

tak tak, o palce tu ide v prvom rade.