majki636

Jakou zvolit výplň u polštáře ? Je lepší peří nebo duté vlákno ?

Odpovědi
paul1

Lepší je duté vlákno, z peří bývají alergie.

zjentek

Jsem odpůrce syntetiky coby oděvu a textilií, takže u mne rozhodně peří! Ale pozor, není peří jako peří, je dobré si nechat odborně poradit, zvláště když jde o spánek, při němž trávíme třetinu dne!

IvkaH

Mám péřový polštář a ani za nic bych ho nevyměnila. Úplně jinak se na tom péřovém polštáři spí … mnohem líp. Akorát bacha, kde budeš peřiny kupovat jestli to máš v plánu, protože ne všude je mají dobře zpracované, lítá z toho peří, peří je špatné, hučká se apod. Kdyby si chtěla osvědčený eshop, tak za sebe můžu doporučit tady tento obchod https://polsta­reaperiny.cz/pe­rove-polstare/perovy-polstar-deluxe.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.