Fjdjjdcn

Jakou značku hodinek vybrat?

Dobrý den, chci koupit příteli hodinky za přijatelnou cenu. Vyznáte se někdo ve značkách? Je lepší Daniel Wellington nebo Frederic Graff? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Hlada

Hodinky jako věcný dar se dávaly v době socialismu. Víš určitě, že z toho bude mít radost? Třeba já bych radost neměl, bral bych to jako trapný závazek je nosit. Hodinek mám raději několik, levných, pro určitý účel.

Gonfaloniér

Oboje jsou dobré, záleží které konkrétní hodinky vybereš. (hlavně aby dobře vypadaly a co přítel preferuje ;).
Já nosím „obyčejnější“ Casio a taky jsem spokojený. Žádné funkce navíc, nejosu digitální. Mají ručičiky, čísla, kovový řemínek a vypadají dobře.

Midoc

České kvalitní hodinky.
https://eshop.prim-hodinky.cz/?gclid=C­j0KCQiAqo3-BRDoARIsAE5vna­LYtLTpT0tLo5ew­TxMcXPyie83qznvQRxO­aSfpjy7mxxgHw8­ZO_t0waApSsEAL­w_wcB

Justin1

Tyhle značky neznám. Možná by bylo lepší, aby si vybral sám, jaké chce nosit. Taky jsem rád, že jsem si svoje hodinky vybral sám. Jedny hodinky člověka provázejí spoustu let. Já ty svoje nosím už 9 let.

primatoreeek

Máte někdo Armani hodinky https://yesho­dinky.cz/empo­rio-armani/39492-emporio-armani-touchscreen-smartwatch-art5006.html ? Nemůžu se rozhodnout, jestli tyhle nebo Michael Kors.

malinak812

Třeba ty Primky, které tu někdo zmiňoval jsou hodně oblíbené. Žena například jedny nosí a je s nimi spokojená. Já osobně co se hodinek týče preferuji zahraniční značky. Super jsou třeba Tissot hodinky. Dají se sehnat například tady – https://www.be­ny.cz/tissot/ Je u nich ale nutno počítat s trochu vyšší cenou. Na druhou stranu, takové hodinky člověku vydrží celý život. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.