ladas123

nevíte nekdo,jaký e-shop je nejlevnejsi ? hlavne obleceni dekuju.nechci znackove

Odpovědi
PepasAvalonu

Jen hádám. ;) :D
https://www.second-hand.cz/

elkon

Je třeba hledat solidní e-shop podle recenzí, případně se zeptat známých a kamarádů. Nejlevnější neznamená nejlepší. Také je třeba dát pozor na podvodníky.

Michálek1245

Dobrý den, já bych vám doporučila různá on-line a e-shop tržiště jako je třeba https://www.shop­tio.cz/ Najdete tam prakticky všechno a protože to sdružuje různé e-shopy, tak to je většinou za docela levnou cenu. Já jsem tam dokonce našel i věci levněji než na Heuréce. Nevím moc, jak to funguje v zákulisí, ale mi vždycky přišlo všechno podle domluvy a do třech dnů. 🙂

Polaskova44

Jestli se můžu podělit o svoji zkušenost, tak hodně se vyplatí takové oblečení hledat po různých velkoobchodech. Tam se dají sehnat například jednoduchá trička bez potisku, která jsou levná, ale zároveň kvalitní. Osobně si na značky nijak zvlášť nepotrpím a takovéto věci nosím ráda. Co se konkrétních obchodů týče, tak třeba tento velkoobchod textil je super.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.