Janilivi

Jakou vystudovat SŠ, abych mohla pokračovat na v vysoké škole v oboru sociální a mediální komunikace?

Jedná se o univerzitu Jana Amose Komenského

Původní dotaz
Jakou vystudovat sš, abych mohla pokračovat na vysokou školu s oborem sociální a mediální komunikace?

Nejlepší odpověď
Arne1

Doporučuji si rozmyslet, zda bys v životě nemohla dělat něco užitečného.

Další odpovědi
da ny

U této soukromé VŠ je vcelku osti jedno, na které SŠ získáte maturitu…
Prospěch je nezajímá. Do naplnění kapacity, zaplatíte školné, studujete, musíte uspět u zkoušek (jako na každé VŠ)..
Pokud chcete být ke studiu velmi dobře připravena (a v budoucnu sehnat zaměstnání), tak to umí ze SŠ gymnázium.

Ze stránek školy:
„V přihlášce není vyžadováno vyplnění prospěchu ze střední školy a dále potvrzení od lékaře ani od zaměstnavatele.“
„V případě, že se chce uchazeč ke studiu přihlásit ještě před složením maturitní zkoušky, absolutoria na VOŠ a nebo státní závěrečné zkoušky na VŠ, může si přihlášku podat i bez příslušných příloh. Doporučujeme tuto skutečnost uvést jako poznámku k přihlášce. Jakmile uchazeč chybějící dokumenty obdrží, do školy je s průvodním dopisem doručí.“

Rokio

Doporučuji obor Sociální činnost.