Jakou to má hodnotu dnes?

Kdysi, před rokem 1989, jsem něco koupil za „pár šušňů“ Jako cenu by to mělo dnes?
Doplňuji:
Jugar, tebou vložený odkaz dokazuje, že šušeň je i něco jiného, než popisuješ ty.V odpovědi annas a vagry je jasný důkaz!!

Nejlepší odpověď
gecco

Čertví…
Záleží na tom, zda se „to“ mezitím zkazilo a nebo dozrálo či ´dozrálo´.
😉

Další odpovědi
ivzez

Záleží na tom, co jste koupil.
Něco dnes může mít (téměř) nevyčíslitelnou hodnotu,
něco jiného nulovou.

zjentek

mně se zdá, že tyhle stránky jdou úplně „srát“ ..buď se proberte a nebo ..já nevím

tatanka

Záleží na směnárně.

anonym

No tak,před rokem 1989 až do rozdělení federace byly šušně,tak to,co jsi tehdy koupil za pár šušňů,má dnes hodnotu několika finďárů.Přeci je to už nějaký pátek.

anonym

Nemá to být náhodou za pár šupů?Jelikož šušeň je z nosu,zaschlý hlen.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-susen
Doplňuji:
Ono je asi lepší někdy jíst antilopu než velblouda.