NiCMOCBOY

Jakou hodnotu má pračka dnes?

Soused mi nabídl pračku (LG F1066LP) za kterou dal před třemi lety 12.000,–Kč. Jakou hodnotu má nyní? Již se, tuším, neprodává a když tak za 7.500,–Kč +/-
Předem díky za rozumné odpovědi. Ty zužitkuji při smlouvání.
Kraviny ani nepište, když jo, tak to bude vaše vizitka.

Nejlepší odpověď
Pepa88

Cena nové obdobné pračky cca. 7000 Kč… Když zvážíme rizika, že je pračka po záruce a je opotřebovaná, tak bych viděl nákupní cenu tak kolem 4.000 Kč…

Přece jen, pračka je mechanické zařízení, které velmi brzy může začít dělat problémy a mimo záruku je to velké riziko…

Další odpovědi
brillant

Cenu bych viděl tak na max 3000 Kč.

pl4toon

2500 – 3500 podle stavu a opotřebení