Avatar uživatele
Kroupič

Jakou restauraci doporučujete VY a proč ?

Eventuelně nějaká specialitka, kterou byste v podniku doporučili ?
Doplňuji:
Každý má určitě nějaký podnik kam rád zajde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004, dědapetr, Marunka2 před 4761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To je jedno nejde o restauraci,ale jak se tam vaří a jaká je obsluha a celkový vzhled restaurace.Musí tam být pohoda a příjemně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nejraději chodím, i na výletech,do restaurací s dobrou českou kuchyní. Nemám rád,když se jídelníček „hemží“ názvy jídel,u kterých ani obsluhující personál pořádně neví o čem jsou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Marunka2

Česká kuchyně, trochu slušné porce (ne „zašpiněný“ talíř), rozumné ceny. Mám ráda, když je interiér trošku členěn alespoň laťkovými stěnami, sklepní restaurace – když se využívá sklepních prostor – kombinace se železem. Nebo aspoň aby byla obyčejná místnost hezky vymalovaná.
A hlavně nesmí být kuřácká!!! V poslední době se také dívám po dětských koutcích nebo zahrádkách pro děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ja kdyz jdu do restaurace, tak proto, abych si dal neco, co si doma jen tak nedam, takze vylozene restaurace, kde vari klasicke ceske jidlo, tam nechodim. Onehdy jsem si dal klokana v peprove omacce s brusinkama . Naprosto dokonaly :) V tom bych nejaky extra typ nevidel, proste normalni restraurace.

Ale jinak doporucuju samozrejme japonske restaurace, ty jsou drazsi – ale date si tam neco, co si pravdepodobne vetsina lidi sama doma neudela: sushi, ramen, japonske speciality, apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

I můj brácha kuchař vždycky říká,když jdeš někam na chalku,dej si něco,co si doma neuděláš a já se tím řídím.Když jdu někam na jídlo,je mi jedno jaká je to restaurace,jdu tam hlavně proto,abych si dala něco,co si doma jen tak neuvařím.
Protože mám ráda čínu,chodím do čínské a klidně i do čínského bistra,oni tam zas tak zle nevaří,a i když slýchám že „čínu od Číňana bych si nedal“ mě tam chutná…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření