Kroupič

Jakou restauraci doporučujete VY a proč ?

Eventuelně nějaká specialitka, kterou byste v podniku doporučili ?
Doplňuji:
Každý má určitě nějaký podnik kam rád zajde.

Nejlepší odpověď
dědapetr

To je jedno nejde o restauraci,ale jak se tam vaří a jaká je obsluha a celkový vzhled restaurace.Musí tam být pohoda a příjemně.

Další odpovědi
tom004

Nejraději chodím, i na výletech,do restaurací s dobrou českou kuchyní. Nemám rád,když se jídelníček „hemží“ názvy jídel,u kterých ani obsluhující personál pořádně neví o čem jsou.

Marunka2

Česká kuchyně, trochu slušné porce (ne „zašpiněný“ talíř), rozumné ceny. Mám ráda, když je interiér trošku členěn alespoň laťkovými stěnami, sklepní restaurace – když se využívá sklepních prostor – kombinace se železem. Nebo aspoň aby byla obyčejná místnost hezky vymalovaná.
A hlavně nesmí být kuřácká!!! V poslední době se také dívám po dětských koutcích nebo zahrádkách pro děti.

chudst

Ja kdyz jdu do restaurace, tak proto, abych si dal neco, co si doma jen tak nedam, takze vylozene restaurace, kde vari klasicke ceske jidlo, tam nechodim. Onehdy jsem si dal klokana v peprove omacce s brusinkama . Naprosto dokonaly :) V tom bych nejaky extra typ nevidel, proste normalni restraurace.

Ale jinak doporucuju samozrejme japonske restaurace, ty jsou drazsi – ale date si tam neco, co si pravdepodobne vetsina lidi sama doma neudela: sushi, ramen, japonske speciality, apod.

iceT

I můj brácha kuchař vždycky říká,když jdeš někam na chalku,dej si něco,co si doma neuděláš a já se tím řídím.Když jdu někam na jídlo,je mi jedno jaká je to restaurace,jdu tam hlavně proto,abych si dala něco,co si doma jen tak neuvařím.
Protože mám ráda čínu,chodím do čínské a klidně i do čínského bistra,oni tam zas tak zle nevaří,a i když slýchám že „čínu od Číňana bych si nedal“ mě tam chutná…