haniya

Jakou platební bránu vybrat pro e-shop (paypal, gopay nebo nějakou jinou?) děkuji

Odpovědi
autacek

Nejlépe si vybrat takovou, která ti nejvíc vyhovuje komfortem, dobou splatnosti a hlavně též výší provize. Nejlépe uděláš, nastudeješ li si to sama, protože tyto systémy tady moc přispěvatelů asi aktivně nevyužívá, aby mohli mluvit z vlastní praxe.

A.d.a.m.

Záleží na typu zákazníků, kteří u Vás budou nakupovat. Pokud půjde o mladé, PayPalu bych se nabál, pokud starší, sáhl bych po řešení typu PayU – http://www.pa­yu.cz/platebni-metody-pro-e-shopy.