Boy 13

Jaký vybrat e-shop?

Prosím, chci si koupit pánské hodinky přes internet, ale neznám internetové e-shopy. Prosím poraďte mi někdo nějaký solidní e-shop s hodinkami, kde třeba začíná cena hodinek od 100,– kč, děkuji moc.

Odpovědi
Kepler

Takových e-shopů je skutečně hodně, nejlíp bude, když si porovnáš ceny a nabídky na zbozi.cz, nebo heuréka cz. https://panske-hodinky.heure­ka.cz/?o=4 Výběr si můžeš zúžit pomocí filtrů.

Emefej

Pro hodinky za 100 Kč nemusíš do eshopu, takové mají Vietnamci.

Jiří Bohumil

Jde o to, co od nich budeš chtít. Obyčejné a z našich e.shopů, jak radí Kepler, koukni na Heureku, případně na Slevňuj, Zapakatel, Zbožomat (.cz) a pod..
Po vánocích jsem kupoval i u vietnamců, dokonce za 35,– Kč a makají perfektně a jsou docela pěkný. Mám je při hrubé práci, když si nechci své „chytré“ Cogoto poničit.
Pokud by jsi chtěl „chytré“, smartwach, tak doporučuji Aliexpres (Čína). V současné době už má „Alík“ nabídku i v češtině, tak se tam koukni. A zatím jsem s nimi neměl žádný problém. Pouze je nutno počkat cca 14 dní až měsíc. Doprava se Ti neprodraží, je zdarma. Velký výběr všeho možného a i těch hodinek, nízké ceny (od 200–300,– Kč).U nás tytéž min. o 3–5 set dražší. . Pokud by jsi tam chtěl nakupovat, koukni na server:
http://www.jak­nakupovatna.cz/
Je tam celý postup objednání a plateb.
Nedej na hloupý řeči o kvalitě jejich produktů. I u nás se najdou šmejdy.
Já měl zatím asi kliku. Odešlo mi od nich akorát pár LED žárovek, ale byly koupeny u nás..
A vyřizoval jsem s Aliexpresem i reklamaci náhradního dílu na tablet (mnou objednaný typ nepasoval) a bez problémů vzali zpět a vrátili peníze.

Vercule

No, pokud jde o chytré hodinky, tak ty mohu doporučit určitě od carneo. Jejich nabídka je super a hodinky mají neskutečné množství funkcí. My je doma máme všichni, i děti a spokojenost.

Bettka66

s nimi mam take dobre zkusenosti :)

TominkaFuky

Maí je i děti? Já jsem se na carneo zrovna dívala, líbí se mi funkce toho GPS lokalizátoru… Využíváš ji? Je spolehlivá?