vitekjanos

Jaký je rozdíl mezi GoPay a PayPal?

Doplňuji:
a když si na gopay dobiju přes mobil 100kč tak proč se mi z nich pokaždé 50 strhne?

Odpovědi
anonym

GoPay je takový malý český PayPal … 🙂 platební systém, platební brána, … v principu totéž.

cochee

Souhlas s ge0rge a ad Doplněna: to je bohužel v pořádku, poplatek za platbu mobilem do GoPay účtu je zpoplatněn 50% ☹ Viz zdroj – ceník GoPay.

Zdroj: http://help.go­pay.com/cs/te­ma/podminky/no­vy-sazebnik-poplatku-ucinnost-od-10-3-2014-2