Snoopy1500

Jakou písnčiku od Avril Lavigne máte nejraději?

Jaká písnčika se samožřejme vám fanouškům nejvíc líbí? :) Mě osobně se třeba nejvíc líbí asi My happy ending nebo He wasn't. :D Asi bych je musela vyjmenovat všechny. :D

Nejlepší odpověď
Lucijej

Girlfriend a When you´re gone.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Mám ráda dvě první alba, z nich téměř všechny písně, ale nejvíc mi vždycky pomohla My Happy Ending, Together, Losing Grip, Complicated a podobně… Kdysi to byl můj velký idol, ale jak se objevila v „bravíčku“ blonďatá modelka, tak nazdar…

Lakeysha

Já mám nejradši, když tahle zpěvačka mlčí. Se spolubydlící jsem domluvená: pouštěj si cokoliv, vydržim i deathmetal, když budeš chtít, ale tu Laviňovou si prosim nech, když nebudu na pokoji…
Doplňuji:
quentos: někdy jsem líná a nečtu pozorně, moje chyba.

quentos

taky bych jich musel jmenovat víc, ale absolutně největší pecka je Keep Holding On, v těsném závěsu pak Everybody Hurts (neplést s hitem od R.E.M., jde jen o shodu názvů) z nejnovějšího alba
Doplňuji:
Lakeysha neumí číst, v dotazu se píše „pro fanoušky“, ostatní nechť slušně řečeno mlčí

vaiko

Innocence.