RapRezent

Jakou pájecí kapalinu bych měl spíše použít na grafickou kartu, nebo je jedno jakou pužiju ?

Doplňuji:
chytré kecy mě nezajímají, tudíž se ptám a asi nemám o servis zájem, neboť si je spravuji sám, zajímalo mě jen jak se to dělá, protože to je věc co budu dělat poprví a za skoušku nic nedám…

Nejlepší odpověď
badisko

Reknu to asi takhle kdyz nevis zeptej se primo tam kde ji budes kupovat …a byt tebou tak se do toho vubec nepoustim …doma na to nejsou podminky a nemas na to pajeci techniku jako v servise a kdyz uz se na to musis ptat tak o tom asi moc nevis spis si uzkodis nez pomuzes …takze ma rada zni servis …!!

Další odpovědi
jáára

neumíš pájet, nic o tom nevíš, česky taky neumíš, tak co s Tebou?

mosoj

A jakou znáš ?