Anduška

Jakou napsat lékařskou praxi do fiktivního životopisu?

Ze školy jsme dostali úkol napsat si zkušebně životopis. Jakou lékařskou praxi, nejlépe v zahraničí jako nějaký dobrovolník, zde mám napsat a jak to nazvat? Jen např. „dobrovolník v Indii“, ale to zní divně, takže jak to nazvat, aby to znělo lépe?

Nejlepší odpověď
Kelt

Hlavně aby to dobře znělo, to je pro tebe důležité? Co třeba napsat, žse jsi pomáhala při nějakém zemětřesení v nějaké zemi, pomáhala v Africe při léčení nějaké nemoci. Nevím, kolik máš roků, ale moc velkou fantazii nemáš.