Avatar uživatele
Lucyfer

Jakou máte zkušenost se Samsung sluchátky? Stojí to za koupi?

Přemýšlím nad tou akcí teď (nejen) na alze „kup 2 produkty a získej 10% slevu, za tři 15%“.

Zajímavá 0 před 32 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Málo informací (typ), ale já používám sluchátka jen pro úpravu hudby (jinak poslouchám hudbu přes reprobedny). Sluchátka mám Sennheiser . Pokud jde o hudbu, důležitý je rozsah kmitočtu, měl by začínat např. někde u 20Hz.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ro je věc názorů. Prozatím slyším dobře bez sluchátek, tak nevidím důvod proč měnit. Pro mne to za to nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Chceš sluchátka na 3.5 mm JACK (2.5 mm JACK opravdu nepředpokládám! 😅)?
Chceš sluchátka na Bluetooth?
Chceš sluchátka do uší („pecky“), na uši, přes uši?
Chceš sluchátka i s mikrofonem, mají sloužit jako handsfree?
Nebo chceš sluchátka tzv. herní, tj. s mikrofonem, jak pro telefonního operátora?
Je rozhodující design?
Jakou relevanci má pro Tebe značka? Někdo to rád ukazuje – sice vypadá, jak kokot sedmimocný: VANS buty, VANS batoh, VANS tričko, VANS mikina, iHebel, iČasy, iTablet …, ale hlavně, že to má děravý punčocháče (a ne, punk fakt nemyslím! 😅), nebo posraný trenýrky / kalhotky / jiný bombarďák (na nádraží je běžný výstav spodního prádla, skrze kombinaci přebytku tuku + velký bombarďák + malý kalhoty / nízký kalhoty 🤢😳). Ale, víš co: každýmu, co jeho jest! 👌🤪

Bez toho Ti nelze odpovědět jinak, než obecně: obecně ty zkomercionali­sované, mainstreamové značky lepší kvalitu neposkytují. Poskytují stejnou kvalitu, ale za větší peníz – v lepším případě! Často je to, bohužel, tak, že to je nekvalitní, za to dražší.

Proč? Protože si to mohou dovolit, lidí posedlých značkami je pořád na světě dost. Otroci imperialismu a konsumerismu kupují, jak jeblí po palici, moloch má peníze, případný jednotky sporů klidně zaplatí. V business docela dobrý business concept!

Jenom je ho potřeba znát a přizpůsobit se tomu. 😃

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Filip84 Pobavilo. :D A chápu. Já mám nejradši klasiku, sluchátka na kabelu – a spíš koukám po peckových, než náhlavních – ty jsem taky měla, ale na cesty do práce, z práce a tak je lepší menší velikost. Je to jistota. Nestane se, že se to najednou vybije a já mám v ruce v podstatě nepoužitelný kus plastu; navíc může být chyba v připojení, snáz se to ztratí, myslím si, taky z toho mám subjektivně horší pocit na zdraví skrz ty „vlny“. 😀 Momentálně používám bluetooth sluchátka od Sony (pecková), půjčil/dal mi je přítel, má zase jiné… hlavně protože už odchází baterka… Ale jsou to nějaké fakt vymakané, on za ně dal snad 7 tisíc, hrajou dobře… asi u Samsungu nečekám takovou kvalitu, no. Ale ani nepotřebuji snad… Chci si koupit mobil (ten současný se mi už rozpadá v ruce 😀 ) a furt vymejšlim, jak ušetřit… Musím doplatit skoro tři tisíce, protože jim fungoval kód na slevu v košíku, ikdyž údajně nesplňuju podmínky… A možná bych za tu cenu mohla mít aspoň sluchátka (ty současné, co jsem měla s kabelem, od Marshall, jsem ztratila), než jim to jen nacpat do chřtánu. Chtěla bych dvoje, na výměnu… hlavně ty s kabelem… ale nejradši bych šla zase do Marshall… Mám dilema.

Avatar uživatele
Lucyfer

Nejčastěji poslouchám metal. :D

Nový příspěvek