Lucyfer

Jakou máte zkušenost se Samsung sluchátky? Stojí to za koupi?

Přemýšlím nad tou akcí teď (nejen) na alze „kup 2 produkty a získej 10% slevu, za tři 15%“.

Odpovědi
elkon

Málo informací (typ), ale já používám sluchátka jen pro úpravu hudby (jinak poslouchám hudbu přes reprobedny). Sluchátka mám Sennheiser . Pokud jde o hudbu, důležitý je rozsah kmitočtu, měl by začínat např. někde u 20Hz.

Drap

Ro je věc názorů. Prozatím slyším dobře bez sluchátek, tak nevidím důvod proč měnit. Pro mne to za to nestojí.

Filip84

Chceš sluchátka na 3.5 mm JACK (2.5 mm JACK opravdu nepředpokládám! 😅)?
Chceš sluchátka na Bluetooth?
Chceš sluchátka do uší („pecky“), na uši, přes uši?
Chceš sluchátka i s mikrofonem, mají sloužit jako handsfree?
Nebo chceš sluchátka tzv. herní, tj. s mikrofonem, jak pro telefonního operátora?
Je rozhodující design?
Jakou relevanci má pro Tebe značka? Někdo to rád ukazuje – sice vypadá, jak kokot sedmimocný: VANS buty, VANS batoh, VANS tričko, VANS mikina, iHebel, iČasy, iTablet …, ale hlavně, že to má děravý punčocháče (a ne, punk fakt nemyslím! 😅), nebo posraný trenýrky / kalhotky / jiný bombarďák (na nádraží je běžný výstav spodního prádla, skrze kombinaci přebytku tuku + velký bombarďák + malý kalhoty / nízký kalhoty 🤢😳). Ale, víš co: každýmu, co jeho jest! 👌🤪

Bez toho Ti nelze odpovědět jinak, než obecně: obecně ty zkomercionali­sované, mainstreamové značky lepší kvalitu neposkytují. Poskytují stejnou kvalitu, ale za větší peníz – v lepším případě! Často je to, bohužel, tak, že to je nekvalitní, za to dražší.

Proč? Protože si to mohou dovolit, lidí posedlých značkami je pořád na světě dost. Otroci imperialismu a konsumerismu kupují, jak jeblí po palici, moloch má peníze, případný jednotky sporů klidně zaplatí. V business docela dobrý business concept!

Jenom je ho potřeba znát a přizpůsobit se tomu. 😃

Lucyfer

Filip84 Pobavilo. :D A chápu. Já mám nejradši klasiku, sluchátka na kabelu – a spíš koukám po peckových, než náhlavních – ty jsem taky měla, ale na cesty do práce, z práce a tak je lepší menší velikost. Je to jistota. Nestane se, že se to najednou vybije a já mám v ruce v podstatě nepoužitelný kus plastu; navíc může být chyba v připojení, snáz se to ztratí, myslím si, taky z toho mám subjektivně horší pocit na zdraví skrz ty „vlny“. 😀 Momentálně používám bluetooth sluchátka od Sony (pecková), půjčil/dal mi je přítel, má zase jiné… hlavně protože už odchází baterka… Ale jsou to nějaké fakt vymakané, on za ně dal snad 7 tisíc, hrajou dobře… asi u Samsungu nečekám takovou kvalitu, no. Ale ani nepotřebuji snad… Chci si koupit mobil (ten současný se mi už rozpadá v ruce 😀 ) a furt vymejšlim, jak ušetřit… Musím doplatit skoro tři tisíce, protože jim fungoval kód na slevu v košíku, ikdyž údajně nesplňuju podmínky… A možná bych za tu cenu mohla mít aspoň sluchátka (ty současné, co jsem měla s kabelem, od Marshall, jsem ztratila), než jim to jen nacpat do chřtánu. Chtěla bych dvoje, na výměnu… hlavně ty s kabelem… ale nejradši bych šla zase do Marshall… Mám dilema.

Lucyfer

Nejčastěji poslouchám metal. :D