Cermak

Jakou máte zkušenost s prodlouženými vlasy ? Jsou lepší clipy nebo keratin ?

Odpovědi
PetaKo

Mám keratinové spoje a jsem spokojená. Přechody nejsou vidět, o což mi šlo takže super.

majki636

Mamka si objednala z clip vlasy levně vlasy s clipy a s těmi je moc spokojená. Má to prodloužené moc hezky takže ten kdo neví, že má prodlužko by to jen těžko poznal.

IvkaH

Jestli chcete kvalitní vlasy, tak doporučuju obchod clip vlasy levně. Objednávala jsem si od nich vlasy už dvakrát a pokaždé jsem byla moc spokojená i když jsem si objednala tu levnější variantu a nešlo o pravé vlasy.

KaraskovaAl

Ano, ano… Na keratin jsem chodila běžně a byla jsem vždycky moc spokojená. No a pak jsem si pořídila i clip in, které jsou vhodné k prodložení metodou keratin a jsem teda spokojená naprosto maximálně. Krásné a dlouhé vlasy, jaké jsem nikdy před tím neměla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.