IvkaH

jakou máte zkušenost s prodloužením vlasů ?

Na jakou částku vyjde celkové prodloužení vlasů včetně materiálu a práce, prosím ?

Odpovědi
Malvína

To je v každém salonu jiné. Záleží na kvalitě vlasu, délce, hustotě. Je potřeba se zeptat ve vámi vybraném salonu. Vaše požadavky s vámi proberou a řeknou finální částku.

majki636

Na to se nedá moc odpovědět, záleží jakou kvalitu vlasů si vybereš, kde si je necháš prodloužit apod :) ale když se podíváš na clip vlasy levně, tak si můžeš udělat aspoň obrázek o cenách za materiál

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Teď za kovida máme zkušenosti s prodloužením vlasů opravdu bohaté! (; D; D;