réza9107

Jakou kávu si kupujete v Starbucks?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádnou

Další odpovědi
arygnoc

v starbucks nepredávajú kávu.
aspoň ja by som to, čo ponúkajú ako kávu, kávou nenazval.

dôvodov je niekoľko:
káva sa nepodáva nai v plastovom ani v papierovom pohári.
káva sa nepije v hektolitroch (espresso má 30 ±5 ml)
káva má byť: čierna, silná, horúca (ako sa hovorí: ako černoška)

káva sa nepije ako limča na ulici, keď mám čas (na prechode a pod.)

proste je to pakultúra konzumácie kávy, degradácia.
fuj.

:-Q

Agneta

Mají dobré espreso:D
Doplňuji:
Arygnoc >>> mají skutečně ucházející espreso, kam se hrabe jakýkoliv Ital za rohem, dá se tam i pěkně v klidu posedět – s doprovodem i bez, ale na špičkovou italskou restauraci – co se espresa týká – zdaleka nemají. Je to věc mašiny a všeho.:D
+++++
Na to, že je to espreso za poloviční cenu (toho špičkového)a tím pádem za cenu levné břečky zezarohu, to jistě ujde:D

dnb

Jedině Espresso Roast