panenka

Jakou kartu si koupit do Mobilu na nahrávání písniček z PC?

Dobrý večer chtěla bych se zeptat co si mám koupit do svého mobilu za kartu abych si do ní mohla nahrávat písničky z PC moc se v tom nevyznám poradíte mi prosím?telefon mám Samsung GT 5620 a ještě prosím o radu jak jí používat a jak na ní nahrávat písničky děkuji
Doplňuji:
A můžeš mi buráku prosimtě napsat přesný postup jak se to dělá jak hudba,tak i fotky děkuji ti moc

Nejlepší odpověď
anonym

taky mám samsung,ale s5230,a koupila jsem si pamětovou kartu o velikosti 2gb,nahrávám na ní písníčky i fotky,vleze se na ní dost,

panenka

Děkuji ti moc jdu se mrknout

panenka

Kdyžtak mi přes odpovědi napiš díky ti moc ještě bych se tě chtěla zeptat kolik se ti tam toho zhruba na tu kartu vejde?

anonym

popis máš v mejlu