IvkaH

Jakou drobností se hodí obdarovat paní učitelky ve školce?

Nejlepší odpověď
Cvrčák

Květiny, tabulka kvalitní čokolády, sadu respirátorů, diář…

Další odpovědi
xiperio

Dobrou kvalitní bonbonierou nic nezkazíte.
A navíc je to vděčný dárek.

Millisek

Děláme učitelkám balíčky s takovými praktickými věcmi www.lunzo.cz/zdravi-krasa/cestovni-kartac-na-vlasy/

IvkaH

Děkuji, nakonec jsem dala na jistotu a koupila bonboniéru :) https://www.co­koladovnajanek­.cz/krabicka-s-pralinkami-a-lanyzi-10ks/

KratochKarel

Každý rok dáváme čokoládu nebo bonbošku :)

majki636

Co jí koupit svíčku ? Na differentu mají pěkné a hezky vonící svíčky.

Vercule

Paní učitelka, co má dcerčinu třídu na starost, tak nosí hodně čelenky a šátky ve vlasech, takže jí budu vybírat něco takového www.myfeminity­.cz/celenky-do-vlasu/