iwetax

Jakou čtenou pohádku jste měli nejraději jako malí?

Já měla moc ráda pohádu Chaloupka Roubenka- jak se tam chtěla přestěhovat všechna zvířátka. A vždy říkala: Chaloupko roubenko kdo v tobě bydlí?

Nejlepší odpověď
anonym

já milovala pohádku"BROUČCI"

Další odpovědi
roxy52

Kocourek Modroočko.(Asponˇ doufám,že se to tak jmenovalo).

panenka

Já jsem měla ráda Červená Karkulka,O třech prasátkách,

quentos

Křemílka a Vochomůrku, ta knížka byla u mě legendou ;{})> pak taky Pohádku o ptáku Klabizňákovi

Michal

Pohádky o Permonících: Zlý Permon.

GM

Já jsem měla moc ráda Sněhovou královnu od Andersena.

verka

Jak šel Honza do Lenoráje.

KdoSiOdJinud

Tri prasatka a vlk 🙂

straširybka

čtenou jsem milovala Vasilisu z knížky Krása nesmírná. babi mi jí musela číst každý ráno, když jsme u ní spala. a na kazetě jsem milovala broučky.

vlastina

Hloupý Honza