Kelt

Jakou aplikaci si stáhnout na telefon, pokud chci udržovat určitou rychlost pohybu?

Hledám aplikaci na chytrý telefon, která by měřila rychlost běhu nebo chůze a dokázala udržet rychlost v určité toleranci. Překročení tolerance by se určilo třebo zvukovým signálem. Možností je více, ale pokud někdo nějakou aplikaci používá, ušetří mi spoustu času. Děkuji předem.

Odpovědi
tv258

Záleží co mas za mobil pokud iphone jdi do AppStore a tam jdi do
Zdraví a tam se ti to ukáže.

anonym

Na chytrém telefonu s androidem se přímo nabízí aplikace od googlu s názvem „GOOGLE FIT“ přímo v katalogu Play, která ti bude měřit kroky, běh, sledovat a odhadovat zda zrovna jedeš na kole nebo autem, a podle toho zaznamenávat aktivitu, je to velmi kvalitní kus softwaru a hlavně umí s ním spolupracovat řada dalších aplikací, pokud je s ním propojíš včetně různých náramků, chytrých hodinek … měřit kroky ale umí i bez těchto doplňků, pokud míváš telefon v kapse.

Programů toho typu je ale v Play katalogu mnohem víc, s Google Fit je ale přesto vhodné začít.

Pokud zainvestuješ pár set korun do náramku Xiaomi Mi Band 2 (3 nebo dnes už 4 s barevným displayem) instaluješ s ním do telefonu i aplikaci https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.xiaomi.hm.he­alth&hl=cs která nabízí podobné funkce jako google fit (dají se navzájem propojit aby data sdílely a používat je obě, tím získáš zálohu veškerých aktivit a statistik na svém google účtu, o kterou jen tak nepřijdeš)

anonym

aplikace které se přímo specializují na běh jsou třeba RUNTASTIC, RUNKEEPER, Zombies Run!, Endomondo … všechny na Google Play, zrovna Zombies Run je pojata jako hra která ti nedovolí moc zpomalovat 🙂