22aa

Jakej film na placaté TV pustit o víkendu místo vyzvednutí baliku s telefonem, abych mohl sledovat Youtube?

Dobrý den.
Mě už nudí, že nechodí baliky, a už nevím jakej film od 26 měsíců pustit na placaté TV místo telefonu zabaleného v baliku, kterej si chci vyzvednout.
Prosím nevíte jakej film vybrat, když je nudnej typ dne jménem krteček víkend?
Mě covid 19 nudí, ale naštěstí už se otevírá kultura a možná půjdu do Kiku pro sluchátka, pokud nebudou za páskou.
Děkuji. 22aa.

Nejlepší odpověď
elkon

Pusť si Skype a zavolej nějakému kamarádovi z mateřské školy a popovídej si s ním o těch nesmyslech, kterými nás zde stále krmíš.

Další odpovědi
Tabea

Mumínci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Budu muset. Sháním nějakou hru na ps4 originální plus musím pro balik.

22aa

Problém vyřešen. přišlo to.