Tw!st

Jakého zvolit poskytovatele platebních bran pro web?

Zdravím, řeším platební brány pro nákup měny pro službu na svém webu. Jako první variantu jsem našel pro kreditní karty, Paypalu, Paysafecard službu gate2shop.com
Pro SMS platbu xpay.cz
U obou poskytovatelů se mi provize z transakce zdá příliš nízká a má otázka teda zní: Znáte/doporučíte mi lepšího poskytovatele, který má nižší poplatky za transakci? Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Můžeš se zkusit podívat na gpe.cz. Ale jaké jsou tam podmínky netuším.