Vr.

Jaké zvíře by musel muž sníst, aby porozuměl řeči žen? (Inspirace Zlatovláska)

Nejlepší odpověď
fcoop

A obráceně.Jaké zvíře by musela.......­.............
Jinak – nech zvířátka dejchat a buď rád,že nerozumíš....­........

Další odpovědi
quentos

baziliška ;{)>

marci1

Delfína, protože je to také velmi inteligentní tvor ! 🙂

setapouch

Vsechna. Co zenska, to original. A nekdy i dva :)

Neeffy

jak kdy......někdy bohužel stačí 300g HOVĚZÍHO!!! 😁

da ny

Ten, který opravdu chce porozumí i kdyby byl vegetarián ;)
Jinak, co třeba 5× denně 200g vepřového masa? (z bystrých a nadaných prasat) 😁
http://zivaga­ia.cz/2014/06/­04/vedomi-zvirat-i-inteligence-prasat/

anonym

takový tvor neexistuje, protože by se z toho zcvokl, z té řeči a logiky.