Jaké zkušenosti máte s hennou na vlasy?

Ahoj, chtěla bych poprosit ty, které mají zkušenosti s hennou na vlasy – chci si vlasy obarvit, ale líbí se mi spíš přírodní metoda. Jsem brunetka a docela by se mi zamlouvala barvička trošku dočervena.

Nejlepší odpověď
Janulka

Ahoj, musím tě opravit, otázka zní – jaké máte zkušenosti s hennou na vlasy – ne s tetováním…!!!!!!!!
Jïnak já mám s hennou na vlasy bezvadný zkušenosti – mám po ní vlasy kvalitní, lesklé a dočervena, přesně jak jsem chtěla! A další věc – cena se s „chemickými“ barvami nedá srovnat – je o 300% levnější!!!!!:o)

Další odpovědi
petka

V kategorii otázek „krása a styl“ uz vase otazka byla jednou polozena nekym jinym. Muzete tam mrknout na odpovedi…;)

s.dadulka

doporucuji.Sama jsem ji kdysi pouzivala.

Attack-design

vlasy nezničí ale moc dlouho nevydrží, a je trošku dražší