BurTon

Existuje nějaké dočasné tetování?

Chtěl bych si nechat udělat tetování, ale už jste mi nedoporučovali v puberťáckém věku si nechávat dělat tetování. Tak jestli je nějaké řešení abych to měl třeba jen na pár let a pak to zmizelo. Je nějaké dočasné tetování? A jak dlouho vydrží?
Doplňuji:
A třeba tetování co by vydrželo rok a víc není?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Existuje, např. tetování hennou, to vydrží několik týdnů až měsíců.

Jednou jsem to vyzkoušela a vydrželo mi to 9 týdnů…

Další odpovědi
chudst

Myslel jsem si, ze existuje, ale evidentne ne: http://kerky.cz/te­tovani/docasne-tetovani/

Lucijej: kvalitni vydrzi 2–5 tydnu; nekvalitni vetsinou tyden. Henna ovsem neni v nekterych statech ani schvalena (i na to se v clanku, ktery jsem uvedl vyse, narazi – presnejsi informace zde: http://kerky.cz/te­tovani/henna-tetovani/ )

terry

Zeptala bych se v tetovacích salonech.
Trvanlivost tetování je závisla hlavně na hloubce vpichů.

Mohla by se použít ta metoda, co používají ženy na permanentní make-up, oční linky, kontury rtů apod.
Já to měla a vydrželo to cca 3–4 roky.

Danča84

Známá měla kdysi kerku ve žluté barvě, taky nějakou dočasnou, ale doteď – již několik let – má v tom místě žlutou skvrnu, tak bacha, asi to nezmizí úplně. Ale říkali, že černá barva „mizí“ lépe.