Dudu855456

Jaké zaměstnání si mám vybrat?

Ahoj.Nevím jaké zaměstnání nebo obor si mám vybrat.Jsem docela tvořivý typ,mám ráda přírodu…Docela dobře zvládám stres.Poradíte mi prosím?

Odpovědi
NemamSlov

skus botanicku alebo nejaku zahradnicku pracu ked mas rada prirodu :)

titanius

Dej se na mineralogii, svět kamenů Tě doslova pohltí. Stačí si jen najít kladívko a vyrazit na výlet. Akorát si tím moc peněz nevyděláš.

beer

Pomiň, ve tvém věku ještě pravděpodobně ani nevíš, co je stres.
Nicméně, není zase až tak důležité pro výběr běžného povolání. Vyber si proto školu, která má ke tvým zájmům nejblíže a to víš jen ty.
Stačí se zeptat své třídní učiteky (zná tě líp), nebo prohlédnout net.

Fyzik

Vybrat člověku povolání je strašně složitá věc, už soudruzi se na to snažili udělat mustr, ale nefungovalo to. Je strašně složité vyvážit to, co chceš, to, co je pro tebe dobré, co má uplatnění, co se kde učí kvalitně a tak.

U mě vyhrálo to, k čemu jsem měl sklony už v dětství – vybíral jsem mezi fyzikou a hudbou a hudbu jsem odsunul na pozici koníčka a fyziku studuji a vím, že mi to pár desítek let vydrží.

Rada pro opravdu bezradné – pokud víš, že chceš na vysokou, běž na gymnázium, budeš mít čas na rozmyšlenou.

olm

v uvahu prichazi i lesnicka skola

Zdroj: http://www.sez­namskol.eu/typ/les­nicka-skola/