Valentik1

Jaké vzdělání a známky na základní škole potřebuji na to,abych mohl pracovat u záchranné služby?

Nejlepší odpověď
Drap

Co nejlepší a k tomu mít i fyzičku

Další odpovědi
mosoj

Jenom základka tě k tomu stačit nebude. Viz. 1. a 2. bod požadavků na kvalifikaci.
Pokud chceš jezdit připiš si k tomu ještě tvrdé školení řidičů.
Doplňuji:
Vím o čem mluvím. Můj zeť jezdí u záchranky.

honza19hk

Jelikož je ktomu potřeba maturita tak jako k hasičům,obecně platí že čím lepší známky tím lepší.Máš pak větší šanci že tě vezmou na střední.

Reezo

Já osobně si myslím, že je lepší zkusit se dostat co nejdál ve škole a poté si můžeš vybrat z více možností, či by jsi mohl třeba šéfovat záchrance, když se budeš dobře učit. Navíc jsem párkrát viděl, že nějací řidiči to nepřekousnou, když je předjede záchranka… 🙂 Nejlepší bylo, když jsem viděl jak nějaký blb vybržďoval záchranku která vezla pacienta do nemocnice. Hned bych mu sebral papíry a docházel by na psychyatrické vyšetření povinně.

cipisek23

Hlavně se nenech odradit posměváčky, a to „nenech se odradit“ ti bude i motivací.