káča12345

Jaké vysvědčení se posílá na střední školy??

Prosím poraďte, není to zatím zrovna důležité, ale zajímalo by mě to..Posílají se obě dvě pololetí z 8. ročníku, nebo jenom jedno?.. :D Děkuji :D

Nejlepší odpověď
Lucijej

Obvykle z celé osmé třídy a z 1.pololetí deváté třídy.
Ale jsou čkoly, kde jim stačí pouze z pololetídevítky.
Doplňuji:
No u nás v okolí gymply, ekonomky, průmyslkovky chtějí i z osmičky.

Ale tak snad není takovej problém si najet na web konkrétní školy a mrknout se na podmínky pro uchazeče, ne?

Další odpovědi
Bedy

Snad 99% škol vyžaduje vysvědčení z celého osmého ročníku (obě pololetí) a pak z 1. pololetí devátého ročníku.