annas

Jaké vidíte spojení mezi kytaroterapií, numerologií a astrologií?

Dnešní jubileium – 8. 8. 1945 se narodil profesor Štěpán Rak. Jde o jednu z největších osobností koncertní kytary.

V roce 2000 byl Štěpán Rak jmenován historicky prvním vysokoškolským profesorem kytary České republiky. Titul mu udělil prezident Václav Havel.

Včera večer jsem v rozhlase vyslechla jeho rozhovor o kytaroterapii hudbou ve spojení s numerologií a astrologií. Co myslíte, působí tato terapie na člověka magicky, jak tvrdí Rak?

Rak tvrdí, že není dobrá, nebo špatná cesta, je jenom cesta a všechno ostatní je bloudění… Má pravdu?

Nejlepší odpověď
vagra

Protože si myslím,že je zbytečné formulovat něco,co už bylo dokonale zformulováno-cituji z Wikipedie, zejména pro ZAJ-PO:
Nejstarší zmínky o spojení hudby a medicíny pocházejí z Bible, kde je popisováno, jak David léčil hrou na harfu deprese krále Saula…
A dále pak pokračuje:
…Hudba ovlivňuje vegetativní funkce – srdeční rytmus, krevní tlak, dýchání, svalový tonus, motoriku, termoregulaci a pod.....
K tomu není co dodávat.

Zdroj: Wikipedie

Další odpovědi
Čarodějnice

Kyteroterapie-muzikoterapie pomáhá lidem se uklidnit,srovnat myšlenky.Nume­rologie a astrologie to ti pomůže co vlastně jsi.Tvojí sílu tvou energii srovnat a zjistit vlastně tvou povahu.Já to vždy skloubím dohromady abych věděla jaká je povaha člověka a co mu může pomoci zvládnout vše a jít dál.Příroda která dělá nástrahy také nám ukazuje kde máme hledat pomoc a né hledat pouze tmu.

anonym

PANÍ ANNAS ZNÁTE MŮJ NÁZOR NA TYTO PRAKTIKY.VŠECHNY JSOU ZAVÁDĚJÍCÍ.S TÍMTO VŠÍM A VÍCE JSEM SE SETKALA NEŽ JSEM NAŠLA TU JEDINOU SPRÁVNOU CESTU A TO TU ÚZKOU,KTERÁ SKUTEČNĚ JEDINÁ VEDE DO SKUTEČNÉHO ŽIVOTA SKRZE PÁNA JEŽÍŠE KRISTA,SPASITELE SVÉTA. ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO.

Zdroj: POZNEJ PRAVDU A PRAVDA TÉ VYSVOBODÍ

pondělí

každá vybrace působí na organismus člověka,a to kladně i záporně
a ty tři věci jsou tak parádne propojeny,že žasnu,jako bych tvrdil,že tvaroh,lejno a písek je jedno a to samé.

Tak tady to dnes začalo,
a pak,že nejste vstahovačná a samolibá,toto není urážka,to konstatování skutečnosti.