Vercule

Jaké složky mají vliv na růst řas?

Odpovědi
da ny

„Růst řas lze podpořit doplněním vitamínů A, B-3 a C, biotinu či železa. Důležitá je i pravidelná masáž pomocí kokosového nebo ricinového oleje“
https://www.sy­nouvelle.cz/blog/jak-urychlit-rust-ras/
https://cz.beauty-centre.org/?ut­m_campaign=ad­wsunsys-el_cz-prsl-txt-wzrost-rzes&utm_term=r%C5%AF­st%20%C5%99as&gclid=E­AIaIQobChMI_ej­NisC9_QIVXo1oC­R1JcAXZEAAYASA­AEgIBuPD_BwE
Vím jen to, co je obecně známo. Co lze snadno vyhledat i na internetu.
Tady bych odbornou radu neočekávala. Není zde odborná poradna 

Manfred05

Růst vlasů, nehtů a řas je ovlivňován mnoha faktory, včetně věku, genetiky, životního stylu a stravy. Některé z faktorů, které mohou mít vliv na růst řas, zahrnují:

Výživa – zdravá strava bohatá na vitamíny, minerály a bílkoviny může podpořit růst vlasů, nehtů a řas. Například vitamín H (biotin), vitamín E a vitamín B5 jsou známy pro své přínosy pro zdraví vlasů a nehtů.

Hormony – některé hormony mohou mít vliv na růst vlasů a řas. Například hormony štítné žlázy mohou ovlivnit rychlost růstu vlasů a řas.

Věk – růst vlasů a řas může být ovlivněn věkem. Obecně platí, že růst vlasů a řas se zpomaluje s věkem.

Životní styl – některé faktory, jako je stres, nedostatek spánku a kouření, mohou mít negativní vliv na růst vlasů a řas.

Péče o řasy – kvalita a péče o řasy může také ovlivnit růst řas. Používání řasenky, která obsahuje látky, které podporují růst řas, a vyhnout se použití řasenky, která obsahuje chemické látky, může mít pozitivní vliv na růst řas.

Je důležité poznamenat, že růst řas je individuální a může se lišit v závislosti na mnoha faktorech. Pokud máte obavy o růst vašich řas, můžete se poradit se specialistou nebo odborníkem na krásu, aby vám pomohl s vhodnými produkty a péčí.

Millisek

Nevím jaké složky přesně, ale dá se to třeba zjistit tak, že se podíváš na složení séra na řasy od Denatury, protože po něm mi řasy vyrostly.

JarkaHor

Nevím co je k tomu potřřeba, ale co je super účinné, tak tady toto sérum https://www.de­natura.cz/serum-na-rasy-denatura/

SarrahParker

Taky jsem složení moc nestudovala a koupila jsem si sérum z notina a po něm mi vlasy fakt povyrostly.